Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

94% klientu darījumu apstiprināšanai izvēlas ātrāko līdzekli – SMS

Mūsdienās klientiem īpaši svarīgi ir saņemt finanšu pakalpojumus pēc iespējas ātrāk un par saprātīgu cenu. Ņemot vērā pašreizējās tendences finanšu jomā un domājot par klientu vajadzībām, PrivatBank klientiem piedāvā vairākus darījumu autorizācijas veidus: SMS, kodu kartes, Digipass vai mobilo aplikāciju PrivatSecure.

2019. gada janvārī banka veica pētījumu – kādam darījumu autorizācijas veidam internetbankā un internetā tās klienti dod priekšroku. Statistika liecina, ka SMS paroles kods patlaban ir populārākais stingrās autentifikācijas risinājums PrivatBank klientu vidū, to izmanto 94% klientu. Viņi īsziņā bez maksas uz mobilo tālruni momentāli saņem unikālu ciparu kodu, kas derīgs konkrētam darījumam līdz 20 000 EUR. Limitu katrs klients var izvēlēties pats. Svarīgākais, ka īsziņu klients uz savu mobilo tālruni saņem dažu sekunžu laikā un savu finanšu darījumu var veikt maksimāli ātri un vienkārši.

Balstoties uz atsauksmēm, ko saņemam no klientiem, mēs pārliecināmies, ka esam izstrādājuši autentifikācijas līdzekli, kurš atbilst klientu vajadzībām, tas ir ātrs, drošs un ērti lietojams visu paaudžu klientiem. Laikā, kad pasaule kļūst arvien digitālāka un mainās klientu paradumi, ļoti svarīgi ir piedāvāt pakalpojumus, kas apmierina viņu vajadzības,

norāda PrivatBank valdes loceklis Robert Christian Schoepf.

Ar kodu karti PrivatBank klientiem joprojām ir iespēja ieiet internetbankā un izmantot pakalpojumus skatīšanās režīmā, bet nav iespējams veikt maksājumus. Statistika rāda, ka salīdzinot ar 2018. gada janvāri, šogad 58% klientu, kas agrāk konta informācijas apskatei izmantoja koda karti, ir sākuši lietot bezmaksas SMS.

Rūpējoties par drošu digitālo autentifikāciju, PrivatBank piedāvā darījumiem virs 20 000 EUR paraksta paroles kodu ģenerēt ar Digipass (kodu kalkulatoru) vai mobilo aplikāciju PrivatSecure, kas nodrošina virtuālā kodu kalkulatora funkcijas, ļaujot ar viedtālruni ērti autorizēties internetbankā. Mobilajai aplikācijai PrivatSecure interneta pieslēgums ir nepieciešams tikai pirmajā reizē, kad tā tiek aktivizēta.

Digipass lietotāju skaits ir nemainīgs, t.i., 5% apmērā gan aizvadītā, gan šā gada janvārī. PrivatBank finanšu pakalpojumus Latvijā izmanto vairāk kā 40 000 klientu.

Ir klienti, kuriem simpatizē moderni risinājumi, ir klienti, kuri izvēlas tradicionālus pakalpojumu saņemšanas veidus. Svarīgākais, lai finanšu pakalpojumus varētu saņemt ātri, jo laika ekonomēšanu XXI gadsimta straujā dzīves ritma apstākļos augstu vērtē visu paaudžu pārstāvji.

Dalies: