Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

Dāvināsim smaidu, prieku un mirdzumu acīs sociālās aprūpes centra “Kalkūni” iemītniekiem!

Covid-19 pandēmijas radītie izaicinājumi nav bijuši viegli nevienam, īpaši skarot mazāk aizsargātās sabiedrības grupas. Mūsu Bankā ir skaista un vērtīga tradīcija, kas ik gadu decembrī aicina darbiniekus un klientus palīdzēt tiem, kam tas ir vajadzīgs visvairāk. Arī šajā gadā no visas sirds aicinām iesaistīties labdarības akcijās un pasākumos!

Šogad, rūpīgi apzinot bērnu namus un sociālās aprūpes centrus, nolēmām, ka vislielākais atbalsts ir nepieciešams sociālās aprūpes centram „Kalkūni”. Šo sociālās aprūpes centru par savām mājām ikdienā sauc bāreņi, bērni ar smagiem garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem, bērni un jaunieši ar smagiem garīgās attīstības un garīgā rakstura traucējumiem, kā arī pilngadīgi cilvēki ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem.

Aicinām Jūs iesaistīties labdarības akcijā, lai palīdzētu šo bērnu un pieaugušo ikdienā ienest svētku sajūtu! Ņemot vērā pandēmijas situāciju, šoreiz atbalstu sniegsim nevis taustāmu dāvanu veidā, bet gan finansiāli, pārskaitot ziedotos līdzekļus sociālās aprūpes centram „Kalkūni”. Ziedot iespējams, veicot pārskaitījumu ar labdarības biedrības “Eņģeļiem.lv” starpniecību līdz 21.decembrim.

Ziedojumu konts: LV90RIKO0000084494991, Luminor Bank AS Latvijas filiāle, SWIFT: RIKOLV2X. Lūdzu maksājuma detaļās norādīt – Ziedojums Kalkūniem.

Pateicamies par Jūsu atsaucību!