Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

Dāvināsim smaidu, prieku un mirdzumu acīs Tiskādu bērnu nama audzēkņiem

Labdarība nenozīmē cilvēkiem dot to, ko tu vēlies dot,
bet gan to, kas viņiem ir nepieciešams. /Terijs Prečets/

Ievērojot iedibinātu tradīciju, PrivatBank arī šogad vēlas sniegt palīdzību tiem, kuriem tā visvairāk nepieciešama. 30 novembrī PrivatBank darbinieki kopā ar labdarības fondu eņģeļiem.lv apmeklēs Tiskādu bērnu namā dzīvojošus bērnus. Aicinām Jūs piedalīties mūsu organizētā labdarības akcijā, lai radītu svētku, maiguma un siltuma sajūtu 19 bērniem no Tiskādu bērnu nama.

Jūs varat atnest dāvanas jebkurā PrivatBank filiālē. Lūdzam Jūs neiesaiņot dāvanas iesaiņošanas papīrā vai kastītēs. Ir vēlams izmantot caurspīdīgu papīru, lai varētu viegli noteikt pakas saturu un nodrošināt rūpīgu piegādes veidu attiecīgi katras dāvanas saturam.

Pievēršam Jūsu uzmanību, ka Jūs varat ziedot naudu, veicot pārskaitījumu uz kontu LV78PRTT0373990000502 ar norādi ‘Tiskādu bērnu namam’. Banka neiekasē komisijas maksu par pārskaitījumu.

Fiziskas un juridiskas personas, kuras veiks ziedojumus, varēs saņemt nodokļu atmaksu, tā kā kopš 2015.gada 10. jūnija labdarības fondam eņģeļiem.lv ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Informācija ir pieejama https://www.vid.gov.lv/lv/nodoklu-atvieglojumi

PrivatBank un eņģeļiem.lv

Dalies: