Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

Durvis saviem klientiem svinīgi atvēra renovēta filiāle “VEF”

6. janvārī durvis saviem klientiem un partneriem svinīgi atvēra renovēta filiāle “VEF”. 2020. gads Bankai un  filiālei “VEF” ir sācies ar nozīmīgu notikumu –  filiāle “VEF” pārcēlusies uz jaunām, plašām un modernām telpām. Līdztekus ērtākai klientu apkalpošanai, ko klienti var saņemt Brīvības ielā 197, uzņēmumiem mēs piedāvājam dažādus, individuāli pielāgotus kreditēšanas pakalpojumus izaugsmei un biznesa attīstībai.

Tatjana Donika, filiāles “VEF” vadītāja, stāsta par jauno filiāli:
“Ir patīkami šeit atrasties un strādāt. Vēlos, lai katrs, kurš mūs apmeklē, būtu tikpat apmierināts un laimīgs. Mūsu spēks, enerģija un resursi tiks veltīti mūsu kopējai veiksmei un labklājībai Jaunajā 2020. gadā! Esam gandarīti un priecīgi apkalpot mūsu klientus plašākās, klientiem ērti pieejamās un gaišākās, moderna dizaina filiāles telpās. Tāpat kā iepriekš, filiāle būs atvērta darba dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 18:00.
Klientu rīcībā ir bankomāts, vairāki internetbankas termināli. Domājot par klientu ērtībām, ir nodrošināta bezmaksas autostāvvieta filiāles apmeklējuma laikā. Filālē “VEF” klienti var saņemt profesionālu Bankas speciālistu konsultācijas hipotekārā un patēriņa kredītu, kā arī līzinga noformēšanas jautājumus. Atsevišķi jāuzsver pilns pakalpojumu serviss juridiskajām personām – uzņēmēji filiālē var noformēt sev nepieciešamos finanšu pakalpojumus, tostarp arī līzingu un kredītu. Līdztekus tam, filiālē var veikt ikdienas finanšu operācijas – noformēt maksājumu kartes, apmaksāt rēķinus, veikt pārskaitījumus vai noformēt ieguldījumu.”
Dalāmies ar fotomirkļiem no oficiālās atklāšanas.
Foto: Artūrs Doniks
Dalies: