Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

Gandarījums palīdzēt sociālās aprūpes centram “Kalkūni”

Šodien ar gandarījumu atskatāmies uz pirmssvētku laikā uzsākto Bankas labdarības iniciatīvu un tās rezultātiem. Fiziskajām aktivitātēm ir spēcīga ietekme uz cilvēka mentālo veselību un labsajūtu, tādēļ šajā reizē palīdzējām sociālās aprūpes centram „Kalkūni” iegādāties tā iemītnieku attīstībai un labsajūtai ļoti nepieciešamo sporta inventāru.
Pateicoties jūsu atsaucībai un labajai gribai, esam saziedojuši līdzekļus, kas tiks izmantoti dažādu sporta preču, piemēram, futbola un basketbola bumbu iegādei.
Sociālā aprūpes centra vadītāja Skaidrīte Kursīte izsaka pateicību Bankai un tās darbiniekiem  par ilggadējo sadarbību, kā arī sūta vissiltākos sveicienus svētkos, norādot, ka par saziedotajiem līdzekļiem iegādātais sporta inventārs atvieglos dzīvi aprūpes centrā un padarīs tā ikdienu krāsaināku.
Fiziskās aktivitātes var stimulēt kopējo emocionālo labsajūtu, uzlabot uztveri par sevi, pašcieņu, garastāvokli un miega kvalitāti. Tāpat regulāras fiziskās aktivitātes var samazināt trauksmes un noguruma līmeni. Aicinām arī jūs savā ikdienā neaizmirst parūpēties par sevi un ļauties dažādām fiziskām aktivitātēm!
Prieks kopā darīt labus darbus un palīdzēt tiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk!
Lai mierpilns gada noslēgums!