Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

Iedzīvotāji aizņemas gudrāk

Pēdējā gada laikā bankas speciālisti ir novērojuši tendenci, ka iedzīvotāji aktīvāk salīdzina gan banku, gan nebanku kredīta piedāvājumus. Arvien biežāk, komunicējot ar banku, potenciālie kredīta ņēmēji uzdod konkrētus jautājumus un interesējas, cik labi nosacījumi viņiem tiks piedāvāti.

Kas ir nepieciešams, lai saņemtu pievilcīgākos kredīta nosacījumus?

Nolemjot aizņemties naudu bankā ir svarīgi saprast, ka 40% no kopējiem oficiālajiem ienākumiem var tikt novirzīti kredītmaksājumu veikšanai.  Ja jūsu ikmēneša kredīta maksājumi šobrīd ir mazāki, tad  droši varat sūtīt pieteikumu patēriņa kredīta bez ķīlas saņemšanai interneta vietnē vai personīgi ierodoties bankas filiālē. PrivatBank pieteikuma izskatīšana patlaban ir bez maksas. Par līguma noformēšanu arī nav jāmaksā.

Summa, kas jums ir nepieciešama, protams, ir atkarīga no jūsu pirkuma, bet tā var būt līdz 7000 euro. Visbiežāk klienti izvēlas veikt vienādus ikmēneša maksājumus, jo tas krietni atvieglo budžeta plānošanu. PrivatBank ir ievērojis šīs klientu intereses un piedāvā patēriņa kredītu bez ķīlas atmaksāt vienādās daļās laika posmā no sešiem mēnešiem līdz pat pieciem gadiem.

Klienti bieži uzdod jautājumu – kā saņemt pēc iespējas labāku gada procentu likmi (GPL)?
Banka arī ir ieinteresēta klientam piedāvāt pievilcīgu procentu likmi, lai viņš varētu atmaksāt kredītu un pēc laika atgriezties vai ieteikt šo banku paziņām, draugiem, radiem.

Tiem iedzīvotājiem, kam kredītu un citu rēķinu maksājumi nav kavēti, ienākumi ir regulāri un oficiāli, nav pārāk lielas kredītsaistības, ir iespēja saņemt patēriņa kredītu ar visizdevīgākajiem nosacījumiem.

Tāpat pētījumi rāda, ka, piemēram, kredītņēmēji vecumā no 36 gadiem ir ievērojami atbildīgāki. Viņi laikus veic maksājumus un var pretendēt uz mazāko gada procentu likmi – 13%. PrivatBank klientiem piedāvā iespēju saņemt taisnīgāku, individuālu piedāvājumu, kurā procentu likme ir atkarīga no konkrētā cilvēka finanšu disciplīnas. Daudzi klienti par to ir pateicīgi.

Iesniedziet pieteikumu patēriņa kredītam bez ķīlas

Dalies: