Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

Jaunas iespējas biznesa izaugsmei ar PrivatBank overdraftu

PrivatBank overdrafts ir izstrādāts, domājot par iespēju uzņēmējiem operatīvi sabalansēt apgrozāmā kapitāla vajadzības, lai izmantotu radušās iespējas biznesa izaugsmei. Aizņēmuma termiņš ir līdz 12 mēnešiem, un  pieteikuma izskatīšana ir bez maksas, savukārt no piešķirtā overdrafta var izmantot tieši tik daudz naudas līdzekļu, cik tas uzņēmumam nepieciešams konkrētā brīdī.

“Overdrafts lieti noder gadījumos, kad ar ikdienā pieejamiem apgrozāmajiem līdzekļiem ir par maz, lai operatīvi reaģētu uz izmaiņām un iespējām. Šis īstermiņa kredīts ļaus nepalaist garām izdevīgus piedāvājumus vai atrisināt īstermiņa problēmas, kad tiek kavēta plānotās naudas saņemšana no sadarbības partneriem. Mūsu īpaša priekšrocība ir tā, ka pieteikumu overdraftam izskatām operatīvi un bez maksas, tādējādi nodrošinot ātru nepieciešamo līdzekļu nonākšanu uzņēmuma norēķinu kontā,” stāsta Kreditēšanas departamenta vadītāja vietniece Liene Feldmane.

Aizņēmums tiek izsniegts eiro valūtā, savukārt tā nodrošinājums ir uzņēmuma nākotnes naudas ieņēmumi norēķinu kontā, atsevišķos gadījumos var tikt lūgts papildu nodrošinājums. Ņemot vērā uzņēmēju daudzveidīgos darbības profilus, PrivatBank piedāvā arī overdraftu bez nodrošinājuma.

Vairāk par overdraftu Jūs varat uzzināt bankas mājas lapā.

Dalies: