Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

Plānoto stratēģisko izmaiņu ietvaros, PrivatBank optimizēs filiāļu tīklu

Informējam, ka 2020. gada 31. martā, plānoto stratēģisko izmaiņu ietvaros, AS “PrivatBank” optimizēs filiāļu tīklu.

2020. gada marta beigās savu darbību izbeigs AS “PrivatBank” filiāles “Imanta” un “Pļavnieki”. Līdz 31. martam, klientu apkalpošana filiālēs notiks ierastajā darba režīmā.

  • Filiāles “Pļavnieki” klientu apkalpošanu nodrošinās jaunatvertā un modernā filiāle “VEF”, kas atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 197.
  • Filiāles “Imanta” klientu apkalpošanu nodrošinās filiāle “Sakta”, kas atrodas Rīgā, Merķeļa ielā 17/19.

Protams, mēs būsim priecīgi redzēt klientus arī jebkurā citā no 9 bankas filiālēm, četras no kurām atrodas Rīgā un piecas – Latvijas lielākajos reģionos. Ar filiāļu sarakstu, to atrašanās vietām un darba laikiem, aicinām iepazīties Bankas mājas lapā.

Atgādinām, ka sākot ar š.g. 16.martu Jūs varat divas reizes mēnesī bez maksas izņemt skaidru naudu jebkurā ES valsts bankomātā. Skaidras naudas izņemšana AS “PrivatBank” bankomātos ir bez maksas.

Bankas pakalpojumi internetā ir pieejami visu diennakti, pēc adreses: www.ibank.privatbank.lv

Papildu informāciju un finanšu konsultācijas varat saņemt pa informatīvo tālruni 8515 vai čatā, kā arī rakstot uz e-pastu welcome@privatbank.lv darba dienās no plkst.9:00 līdz plkst. 19:00, kā arī sestdienās un svētku dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00.

Dalies: