Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

PrivatBank ievieš jauno internetbanku

Ar prieku informējam, ka PrivatBank 2019. gada 4. martā ievieš jauno internetbanku. Līdz 28. aprīlim līdztekus jaunajai strādās arī pašreizējā internetbanka.

 PrivatBank Valdes priekšsēdētājs Aleksandar Kukic:

Ar gandarījumu sagaidu jaunās PrivatBank internetbankas palaišanu. Mūsu galvenais uzdevums bija izveidot lietotājam intuitīvi saprotamu internetbanku un nodrošināt darbību ērtumu tajā. Mēs esam pārliecināti, ka jaunās internetbankas izmantošana būs intuitīvāka,  vienkāršāka un ērtāka gan privātpersonām, gan juridiskām personām.

Jaunā PrivatBank internetbanka tika izstrādāta, izmantojot mūsdienu tīmekļa tehnoloģijas un implementējot jaunākās ergonomikas un dizaina tendences, kas kopā nodrošina klientiem parocīgu  internetbankas vietnes atspoguļošanu modernos viedtālruņos un planšetdatoros.

Informācijas tehnoloģiju departamenta vadītāja vietnieks Andrejs Rogovs komentē:

Uzsvēršu, ka mēs pētījām vislabākos pasaules piemērus, analizējam, kas no tiem vislabāk derētu mūsu klientiem, projektējām, ieviesām, testējām un diskutējām dažādās darba grupās. Līdz ar jaunu izskatu mēs esam iekļāvuši dažas funkcijas, kuras padarīs PrivatBank internetbankas apmeklēšanu un izmantošanu ātrāku, intuitīvāku un interaktīvāku.

Informācijas tehnoloģiju departamenta vadītājs Olexandr Mekekechko:

Vizuālais izskats, internetbankas un lietotāja mijiedarbības koncepcija tika pilnībā mainīti. Visbiežāk izmantojamās un klientam svarīgās internetbankas funkcijas vienmēr būs “pa rokai”, jo atrodas izvēlnē, kas pieejama visās internetbankas lappusēs. Ērta piekļūšana populārākajām sadaļām ir nodrošināta ar  galvenās izvēlnes, kas atrodas kreisajā pusē, palīdzību. Klienti var aplūkot atlikumu norēķinu vai karšu kontos, informāciju par noformētajiem kredītiem, līzingiem un noguldījumiem, kā arī pielāgot internetbankas izskatu vai mainīt iestatījumus. Internetbanka ir organizēta intuitīvi uztveramu logrīku veidā, kas pēc izskata atgādina kartes un blokus. Šie logrīki pielāgojas, atkarībā no tā, kādā ierīcē klients izmanto internetbanku. Jaunās PrivatBank internetbankas drošību vispusīgi notestēja auditor kompānija.

Visa finanšu informācija ir vizualizēta maksimāli vieglā un saprotamā veidā: katrs Jūsu konts vai izmantotais pakalpojums ir atsevišķs logrīks ekrānā. Tajā tiek atspoguļota visa ar kontu vai pakalpojumu saistītā aktuālā informācija.

Ērtākai, visbiežāk veikto maksājumu noformēšanai, maksājumu sagataves var saglabāt sadaļā “Sagataves”. Jums nebūs ilgi jāmeklē informācija, jo automātiskās aizpildes funkcija maksājumos, ziņojumos un pieteikumos nodrošina automātisko meklēšanu pēc vārda daļas, kas atvieglo datu atkārtotu izmantošanu.

Viena no jaunās internetbankas priekšrocībām (inovācijām) ir dinamiskās maksājumu formas ar uzvednēm, kuras jūs varat ieslēgt vai izslēgt pēc saviem ieskatiem.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, uzdodiet tos čatā, vai zvaniet uz bezmaksas informācijas tālruni 8000 15 15 (darba dienās no plkst. 8.00 līdz 19.00, sestdienās un svētku dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00).

Dalies: