Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

PrivatBank integrē Nordigen datu kategorizācijas rīku

PrivatBank paplašina savu atvērtās bankas (Open Banking) risinājumu klāstu un iespējas, integrējot Nordigen kontu datu analīzes un darījumu kategorizēšanas rīkus. Tie ļaus PrivatBank pieņemt ātrākus, precīzākus un atbildīgākus lēmumus par aizdevumu izsniegšanu.

Open Banking iniciatīvas ietvaros PrivatBank izmanto datus par klientu darījumiem, lai piedāvātu saviem klientiem tiem atbilstošākos bankas digitālos pakalpojumus. Banka izmanto Nordigen darījumu kategorizēšanas rīku, lai nodrošinātu operatīvas un precīzas šo datu apskates iespējas un automatizētu informētu lēmumu par aizdevumu piešķiršanu procesus.

PrivatBank ir atklājusi savu Open Banking platformu ar globālo tehnoloģiju giganta Tieto palīdzību. Šī platforma ir paredzēta, lai sniegtu efektīvus un novatoriskus risinājumus Bankas klientiem.

Nordigen darījumu kategorizēšanas rīks palīdzēs Bankai uzlabot darījumu attiecību nodibināšanas un aizdevumu noformēšanas procesus un palielināt izsniegto aizdevumu apjomus.

“Pagājušā gada beigās PrivatBank saviem klientiem sāka piedāvāt patēriņa kredītu. Bankas sadarbība ar Nordigen ir mūsu loģisks solis un stratēģiskais lēmums, kas ļaus uzlabot lēmumu par aizdevumu piešķiršanu pieņemšanas ātrumu un precizitāti. Banka pozitīvi un ar entuziasmu raugās uz sadarbību ar Nordigen, jo tā paplašinās progresīvo finanšu tehnoloģiju (FinTech) izmantošanas iespējas. Mēs ceram uz abpusēji sekmīgu sadarbību,”

komentē PrivatBank valdes locekle Una Jansone.

“Mēs esam pārliecināti, ka Open Banking sistēmas ieviešana visā pasaulē ievērojami uzlabos finanšu pakalpojumu pieredzi miljardiem cilvēku. PrivatBank ir viena no pirmajām bankām, kura piedāvā inovatīvus un konkurētspējīgus finanšu pakalpojumus saviem klientiem Latvijā. Izmantojot mūsu tehnoloģijas, PrivatBank spēs vēl labāk izprast savu klientu vajadzības un spēs nodrošināt individuālas, konkrētā klienta vajadzībām piemērotas konsultācijas un personalizētus bankas pakalpojumus, kā arī uzlabos klientu apmierinātības līmeni,”

komentē Nordigen korporatīvās pārdošanas nodaļas vadītājs Kristaps Driķis.

Dalies: