Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

PrivatBank izsniedz kredītu viesu namam “Briedīši”

Vietējā tūrisma nozare attīstās. Turpinoties ekonomiskajai augšupejai, palielinās cilvēku vēlme ceļot pa Latviju, atpūsties un rīkot sev un ģimenei nozīmīgus pasākumus ārpus mājas. Viesu nams “Briedīši” Raiskuma pagastā ir mūsdienīgs un mājīgs, tā turpmākai attīstībai PrivatBank izsniedza 140 000 eiro kredītu uz 10 gadiem. Pirms tam saimniece šo objektu īrēja, bet izstrādājot jaunu biznesa plānu, ir pieņēmusi lēmumu iegādāties savā īpašumā.

Klientu atsauksmes par šo viesu namu ir tikai labas, piemēram, Kārlis no Latvijas raksta:

Kolosāla vieta, skaista apkārtne un daba, mājīgi un patīkami. Mājiņa iekārtota lakoniski un skaisti, padomāts par sīkumiem un detaļām. Un labi, ka var ņemt līdzi savu mīluli – nelielu suni!

PrivatBank valdes loceklis Robert Schoepf stāsta, ka banka uzņēmējiem piedāvā dažādus finansēšanas veidus, lai katrs varētu izvēlēties sev piemērotāko. Biznesa veicināšanai kredītus izsniedzam gan uzņēmējiem, gan zemnieku saimniecībām, gan pašnodarbinātām personām. Iesniegumus izskatām ātri. Tos ērti var aizpildīt bankas mājas lapā.

Rasa Sniedzāne, viesu nama “Briedīši” saimniece ir pārliecināta par viesu nama izaugsmi:

Pie mums var atpūsties, nosvinēt kāzas vai citus svētkus. Lai palielinātu klientu plūsmu, esam noslēguši sadarbības līgumus ar citiem tūrisma objektiem apkārtnē, tāpēc varam piedāvāt plašas, mūsdienīgas un katrai gaumei piemērotas atpūtas vai izklaides iespējas. Iespēju atpūsties pie dabas viesu namā “Briedīši” izmanto viesi no dažādām Latvijas vietām, kā arī ārzemju tūristi ar AIRBNB.COM starpniecību.

 

Dalies: