Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

PrivatBank kodu karti aizstās ar drošākiem risinājumiem

PrivatBank drīzumā kodu kartes pilnībā aizstās ar daudz drošākiem risinājumiem – SMS paroli, Digipass un kodu kalkulatoru PrivatSecure. Ar šo risinājumu palīdzību klienti varēs ātri un droši pieslēgties internetbankai, kā arī apstiprināt maksājumus un citus darījumus tajā.

Šo pārmaiņu pamatā ir normatīvo aktu prasības, kas no 2019. gada 14. septembra maksājumu pakalpojumu sniedzējiem uzliek par pienākumu būtiski paaugstināt klientu autentifikācijas līdzekļu drošību un jāierobežo pieejamo pakalpojumu klāsts tiem klientiem, kas Internetbankā pieslēdzas, izmantojot kodu karti.

Banka saviem klientiem piedāvā vairākus drošus un ērtus risinājumus pieslēgšanai un darījumu apstiprināšanai internetbankā, t. sk. attālināto maksājumu un citu darījumu veikšanai:

  • SMS parole;
  • mobilais kodu ģenerātors PrivatSecure;
  • kodu kalkulators DigiPass.

Visērtāk kodu karti var aizstāt ar SMS paroli, piezvanot uz Bankas bezmaksas informācijas tālruni 8000 1515 no Jūsu tālruņa numura, kas ir reģistrēts Bankas sistēmā. Bankas speciālists pieprasīs Jūsu personas datus, balss paroli un kodu no kodu kartes. Pirms telefoniski vēršaties Bankā ar šādu iesniegumu, pārliecinieties, vai Bankā reģistrētais Jūsu tālruņa numurs ir aktuāls. Šo pakalpojumu var pieslēgt arī Bankas filiālē, līdzi ņemot pasi vai ID karti.

Ja izlemjat kā autentifikācijas līdzekli turpmāk izmantot PrivatSecure un/vai Digipass, tā noformēšanai un saņemšanai būs nepieciešams apmeklēt Jums tuvāko Bankas filiāli.

Vairāk informācijas par autorizācijas līdzekļu pieslēgšanu un to nosacījumiem Jūs var saņemt Bankas mājas lapā www.privatbank.lv vai, piezvanot uz Bankas bezmaksas informācijas tālruni 8000 1515.

Dalies: