Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

PrivatBank noslēdz līgumu ar ALTUM par sadarbību fizisko un juridisko personu finansējuma programmu īstenošanā

2018. gada novembrī PrivatBank noslēdza līgumu ar attīstības finanšu institūciju ALTUM par sadarbību vairāku fizisko un juridisko personu finansējuma programmu īstenošanā.

Sadarbībā ar ALTUM PrivatBank klientiem – fiziskām personām tagad ir pieejamas divas mājokļa garantiju programmas: “Mājokļu garantijas jaunajiem speciālistiem” un “Mājokļu garantijas ģimenēm ar bērniem”. Tās ir valsts atbalsta programmas, kuras ļauj jaunajiem speciālistiem vecumā līdz 35 gadiem vai ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 23 gadiem iegādāties mājokli visā Latvijā vai pašiem būvēt to. ALTUM garantijas tiek izsniegtas ģimenēm ar bērniem vai jaunajiem speciālistiem, kuriem ir pastāvīgi ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai. ALTUM garantija paredzēta dzīvojamās telpas iegādei, kas nozīmē, ka ar to nav iespējams iegādāties dārza māju.

Komentē Bankas valdes locekle un Amber Real vadītāja Una Jansone:

Mums ir liels prieks uzsākt sadarbību ar ALTUM. Mūsu banka ir gatava piedāvāt privātpersonām – gan ģimenēm ar bērniem, gan jaunajiem speciālistiem – izdevīgus hipotekārās kreditēšanas nosacījumus. Turklāt Bankas meitas uzņēmums SIA Amber Real var piedāvāt dažādus mājokļu veidus, kuri atbilst ALTUM programmām “Mājokļu garantijas jaunajiem speciālistiem” un “Mājokļu garantijas ģimenēm ar bērniem”. Amber Real portfelī ir nekustamie īpašumi, kuri atrodas gan Rīgā, gan ārpus tās robežām. Īpaši vēlos izcelt nekustamos īpašumus Liepājā un Daugavpilī, kur mēs varam piedāvāt dzīvokļus, sākot no 4000 eiro. Nenoliedzama priekšrocība ir PrivatBank filiāļu pieejamība šajās pilsētās, kas veicinās ātru darījuma noformēšanu.

Juridiskām personām – vidējiem un lieliem uzņēmumiem, maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU), lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām un uzņēmumiem – PrivatBank sadarbībā ar ALTUM piedāvā dažādas līdzfinansējuma programmas un kredīta garantijas programmu.

PrivatBank valdes loceklis Roberts Šepfs:

Aicinām uzņēmumus izmantot ALTUM garantijas un saņemt PrivatBank aizdevumu uzņēmējdarbības attīstīšanai, piesakoties programmai “Paralēlais aizdevums”, “MVU izaugsmes aizdevumi” vai “Eksporta kredīta garantijas”. Pat ja Jūsu uzņēmumam nav pietiekama nodrošinājuma bankas kredīta saņemšanai, ALTUM garantijas palīdzēs saņemt bankas līdzfinansējumu Jūsu uzņēmējdarbības attīstībai.

Plašāku informāciju par līdzfinansējuma programmām var iegūt attīstības finanšu institūcijas ALTUM vietnē: www.altum.lv, kā arī vēršoties pie PrivatBank speciālistiem. Apskatīt Amber Real piedāvāto nekustamo īpašumu var vietnē www.amberreal.lv, pieteikties kredītam – PrivatBank vietnē www.privatbank.lv vai jebkurā no 13 bankas filiālēm.

Dalies: