Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

PrivatBank piešķir finansējumu SIA “BALTIJAS KOKU EKSPORTS” pārvadājumu apjomu un ģeogrāfijas palielināšanai

PrivatBank ir izsniegusi finanšu līzingu 280 000,00 EUR apmērā kompānijai “BALTIJAS KOKU EKSPORTS” astoņu Scania AB vilcēju un septiņu Schmitz Cargobull AG universālo piekabju iegādei. Lielākā daļa šo transportlīdzekļu vienību uzņēmuma autoparkā bija jau no 2014. gada, atlikušajām vienībām pievienojoties 2016. gadā, un šobrīd, ar bankas finansējuma palīdzību, aizņēmums minētās tehnikas nopirkšanai ir refinansēts.

SIA “BALTIJAS KOKU EKSPORTS” ir pilna cikla mežizstrādes kompānija, otra uzņēmuma darbības sfēra ir starptautiskie kravu pārvadājumi, kuru attīstīšanai tiek piesaistīts bankas finansējums un kurš ļaus būtiski palielināt daudzveidīgu kravu pārvadājumu iespējas Eiropas mērogā. Mežizstrādes un koksnes pārvadājumu pakalpojumus uzņēmums sniedz tikai vietējā tirgū. Uzņēmuma tehniskajā parkā ietilpst dažāda mežizstrādes tehnika, kas kopā ar vilcējiem, piekabēm un kokvedējiem spēj nodrošināt ar kvalitatīviem kokmateriāliem vietējos pircējus, savukārt uzņēmuma vilcēji un universālās piekabes veic operatīvus starptautiskos pārvadājumus Eiropas teritorijā Uzņēmuma autoparku veido 40 transportlīdzekļu vienības.

Atis Bialkovskis, PrivatBank līzinga vadītājs stāsta:

Esam gandarīti, ka varam būt “BALTIJAS KOKU EKSPORTS” partneris uzņēmumam svarīgo autopārvadājumu izaugsmē, piedāvājot uzņēmumam visatbilstošāko finansējuma modeli. Mēs ļoti labi izprotam šī biznesa finansēšanas specifiku, tādēļ varam piedāvāt labāko izaugsmes atbalsta modeli katram projektam. Kopējais izsniegtais aizdevums šim uzņēmējdarbības segmentam 2019. gadā pārsniedz 2,9 miljoni eiro. Pēdējā gada laikā lielākā daļa (66,23%) no Bankas noformētajiem līzinga darījumiem ir bijuši izsniegti biznesa veicināšanai.

SIA “BALTIJAS KOKU EKSPORTS” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Komars atzinīgi vērtē sadarbību ar PrivatBank, jo tā ļaus uzņēmumam turpināt augt un radīt jaunas darba vietas.

Dalies: