Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

PrivatBank turpina paplašināt patēriņa kredītu pakalpojumu klāstu

Pērn PrivatBank paplašināja piedāvāto patēriņa kredītu klāstu, uzsākot piedāvāt saviem klientiem divus jaunus mērķa kredītus: patēriņa kredītu īpašuma iegādei vai remontam un patēriņa kredītu mācībām airBaltic pilotu Akadēmijā. Sākot ar 25. martu ir pieejami divi jauni kredīta veidi, kas paredzēti veselības aprūpei un saistību refinansēšanai.

Patēriņa kredīts ir labs palīgs rūpīgi plānota lielāka pirkuma finansēšanai, nekustamā īpašuma iegādei vai remontam, transportlīdzekļa, mēbeļu vai sadzīves tehnikas pirkšanai, ceļojumam, kāzu organizēšanai, veselības aprūpei un citu vēlmju realizācijai.

Bankas mājas lapā ir izveidota kalkulatoru lapa, kur klients var ērti un ātri izvēlēties sev nepieciešamo patēriņa kredīta veidu, un vienkārša pieteikuma anketa, kuru tiešsaistē aizpildot klients var ērti pieteikties kredītam. Atkarībā no patēriņa kredīta veida, klienti var izvēlēties sev ērtāko kredīta atmaksas periodu no 12 līdz 84 mēnešiem, kā arī izvēlēties piemērotāku datumu, kurā veikt ikmēneša maksājumus. Atsaucoties klientu vēlmēm, esam paaugstinājuši piešķiramās summas limitu līdz 15 tūkst. euro, kas sniedz plašas iespējas, un ikmēneša maksājums ir reāli apmaksājams no mājsaimniecības budžeta. Jāuzsver, ka patēriņa kredīti ir bez ķīlas, un tos var atmaksāt pirms termiņa bez jebkādas papildu komisijas.

Stāsta Vadims Marinecs, AS “PrivatBank” Patēriņa kreditēšanas vadītājs:

“2019. gada beigās mainījām patēriņa kredītu nosacījumus, palielinot piešķiramā kredīta summu un kredīta termiņu, kā arī pārskatot procentu likmes un kredīta termiņus. Pirmajos trīs mēnešos, kopš ir veiktas izmaiņas patēriņa kreditēšanas nosacījumos, Banka, salīdzinājumā ar identisku periodu iepriekš, ir novērojusi pieaugumu mēnesī izsniegto patēriņa kredītu kopapjomam – par 43%, saņemto kredīta iesniegumu kopskaitam – par 18%, kā arī viena izsniegtā kredīta vidējam apmēram – par 23%. Izteikti pozitīva dinamika ir vērojama arī jaunu klientu skaita straujā pieaugumā, proti, jaunu klientu, kuriem iepriekš nav bijušas darījuma attiecību ar Banku, skaits ir dubultojies.

Īpaši vēlos atzīmēt jauno mērķa kredītu, kas paredzēts veselības aprūpei –  to var noformēt sev vai kādam tuvam cilvēkam veselības aprūpes saņemšanai, aizdevuma izmaksas sedzot pakāpeniski. Savukārt jaunais kredīts saistību refinansēšanai sniedz iespēju uzlabot finansiālo stāvokli tiem, kas vēlas tērēt mazāk esošo kredītsaistību apkalpošanai, tādējādi uzlabojot arī savu dzīves kvalitāti.”

Lai saņemtu patēriņa kredītu veselības aprūpei nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, un atkarībā no aizdevuma summas, ir iespējams izvēlēties nomaksas termiņu no 12 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Aizdevuma nomaksu var veikt pakāpeniski ar nelielu mēnešmaksājumu palīdzību.

Patēriņa kredīts saistību refinansēšanai ļauj apvienot un refinansēt citu aizdevēju kredītus, t.sk. patēriņa kredītus, kredītlīnijas, maksājumu kartes kredītlimitus u.c. aizņēmumus. Refinansēšana ļauj pielāgot klienta vajadzībām ikmēneša maksājuma apmēru, samazināt kredītu atmaksas kopējās izmaksas un papildus saistību refinansēšanai iegūt papildu līdzekļus citu mērķu īstenošanai. Atmaksas termiņš no 12 mēnešiem līdz 5 gadiem.


Papildu informāciju un konsultācijas varat saņemt pa informatīvo maksas tālruni 8515 vai čatā, kā arī rakstot uz e-pastu welcome@privatbank.lv darba dienās no plkst.9:00 līdz plkst. 19:00, kā arī sestdienās un svētku dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00.

Dalies: