Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

PrivatBank uzņēmumiem piedāvā POS terminālus bez maksas

Kopš marta PrivatBank korporatīvajiem klientiem sniedz jaunu iespēju – POS terminālu pakalpojuma izmantošanu, lai uzņēmumi varētu nodrošināt maksājumu karšu pieņemšanu tirdzniecības vietās. Šis pakalpojums tiek piedāvāts sadarbībā ar Nets.

PrivatBank aicina uzņēmumus aktīvi izmantot karšu pieņemšanas terminālus, jo ir izstrādājusi izdevīgus POS-termināla izmantošanas nosacījumus:
– zemu komisijas maksu par darījumu veikšanu,
– darījumu summas iemaksāšanu uzņēmēja kontā PrivatBank nākamajā darba dienā,
– pirmos trīs mēnešus karšu pieņemšanas termināla lietošanu bez maksas.

Nomāt ir iespējams gan stacionāro termināli, kas uzstādāms tirdzniecības vietā, gan mobilo termināli, ko ērti var izmantot, piemēram,  izbraukumos – izstādēs, tirdziņos, vedot preci klientam uz māju u.c..
Uzņēmējam Tirgotāja portālā un mobilajā aplikācijā ir iespēja  bez maksas sekot līdzi darījumu statistikai un veidot pārskatus, kā arī iegūt vērtīgus datus savas tirdzniecības stratēģijas plānošanai.

Kā norāda PrivatBank valdes loceklis Robert Christian Schoepf:

Banka rūpējas par to, lai nodrošinātu juridiskajām personām ērtākus un lētākus norēķinus, nemaksājot papildu komisijas maksu par naudas uzglabāšanu, iemaksāšanu kontā vai inkasāciju.

Nets ir gandarīts par iespēju piedāvāt PrivatBank klientiem modernu un drošu norēķināšanās veidu – mobilos vai stacionāros POS-terminālus maksājumu karšu pieņemšanai tirdzniecības vietās. Vēlamies uzsvērt, ka Nets nodrošinātais pakalpojums būs brīvi pieejams visu norēķinu karšu – VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro lietotājiem,

stāsta Nets Denmark AS Latvijas filiāles vadītāja Marita Akermane.

Nets Group ir kompānija ar senu vēsturi un labu reputāciju finanšu pakalpojumu sniegšanā Ziemeļeiropas valstīs. Kopš 2014. gada Nets uzsāka savu darbību arī Latvijā un pārējās Baltijas valstīs, piedāvājot karšu pieņemšanas pakalpojumus tirdzniecības vietās un e-komercijai kā neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs.

AS “PrivatBank” pēc aktīvu apjoma ir 12. lielākā kredītiestāde Latvijā. Pēc kapitāla apjoma – 8.lielākā (31.12.2019). Banka privātpersonām un uzņēmumiem nodrošina finanšu pakalpojumus 11 filiālēs visā Latvijā – 6 filiālēs Rīgā un pa vienai Valmierā, Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā un Jelgavā. AS ”PrivatBank” piedāvā plašu finanšu pakalpojumu klāstu, nodrošinot personisku attieksmi, ātru lēmumu pieņemšanu un konkurētspējīgu cenu.

Dalies: