Jaunumi

Esi informēts par PrivatBank jaunumiem!

Tiešsaistes pirkumiem internetā ar maksājumu kartēm būs augstāka līmeņa klientu aizsardzība

Atgādinām, ka no 2021.gada 1.janvāra norēķiniem ar maksājumu kartēm internetā iespējami traucējumi, ja klienta izvēlētais tirgotājs (interneta veikals vai cits e-komercijas dalībnieks) neizmanto atbilstošus drošības tehnoloģiskos risinājumus – stingro autentifikāciju. Šādos gadījumos maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, kas ir karšu izdevēji, būs jānoraida pirkumi internetā, lai aizsargātu klientu intereses, neskatoties uz to, ka šādi pirkumi iepriekš ir veikti.

Vienlaikus atgādinām, ka visas “PrivatBank” maksājumu kartes tiks slēgtas no 2021. gada 1. februāra. Klienti nevarēs veikt maksājumus internetā un norēķināties ar maksājumu kartēm ar pārdevējiem/pakalpojumu sniedzējiem, t.sk. izņemt skaidru naudu bankomātos, tādēļ aicinām izvērtēt iespēju saņemt norēķinu karti citā kredītiestādē. Ja tomēr izvēlaties turpināt izmantot “PrivatBank” karti līdz 2021. gada 31. janvārim, Jūs varēsiet atjaunoto karti saņemt mūsu centrālajā birojā, Rīgā, Muitas ielā 1 vai saņemt to pa pastu.

Neskaidru jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar “PrivatBank”, zvanot pa tālruni 8515 (zvanot no Latvijas) vai +371 67041300 (zvanot no ārzemēm). P – Pk.: 09:00 – 19:00, svētku dienās: 09:00 – 17:00.

Papildu informācija: https://ej.uz/stingraautentifikacija