Verified by Visa

No 2020. gada 1. oktobra Banka nepiedāvā klientiem noslēgt jaunus maksājumu kartes līgumus. No 2021. gada 31. janvāra tiks izbeigta maksājumu karšu apkalpošana.

Visa Secure nodrošina papildu aizsardzību un pārliecību, iepērkoties internetā ar AS “PrivatBank” maksājumu kartēm. Visa Secure ne tikai pasargā Jūsu karti pret neatļautu izmantošanu, bet arī sniedz pārliecību, ka tirgotājs, no kura Jūs pērkat preces un pakalpojumus, noteica Jūsu drošību par prioritāti. Tas ir droši, vienkārši un ērti.

Visa Secure biežāk uzdotie jautājumi

Visa Secure (3-D Secure) ir papildu drošības līmenis, kas pievieno vēl vienu autentifikācijas soli interneta maksājumiem, ļaujot tirgotājiem un bankām pārliecināties, ka maksājumu tiešām veic kartes turētājs, un pasargāties no krāpnieciskiem darījumiem.

Visa Secure ir ļoti vienkārši lietot. Tas pievieno tikai vienu papildu soli interneta maksājumu procesam. Jūsu AS “PrivatBank” maksājumu karte darbosies kā iepriekš un Jūs joprojām varēsiet izmantot to, iepērkoties interneta veikalos, kuri vēl nepiedāvā Visa Secure pakalpojumu. Visa Secure ir papildu drošības līmenis, kas nodrošinās pilnu pārliecību, veicot pirkumus internetā.

1. Izvēlieties, ko vēlaties iegādāties internetā
2. Ejiet uz pirkuma noformēšanas lapu
3. Ievadiet Jūsu Visa kartes datus kā parasti
4. Tīmekļa vietne paziņos, vai tā piedāvā Visa Secure iespēju
5. Jūs redzēsiet Visa Secure logu (skat. attēlu zemāk)
6. Ievadiet Jūsu Internetbankas autorizācijas datus un nospiediet “Ievadīt”
7. Jūsu identitāte ir apstiprināta
8. Tas arī viss!

Visa Secure pasargā Jūsu karti pret neatļautiem darījumiem, nodrošinot pilnu pārliecību, veicot pirkumus internetā. Jūsu Visa kartes darījumi tiks autorizēti tikai tad, ja ievadīsiet internetbankas autorizācijas datus.

Jūsu drošība vienmēr ir bijusi AS “PrivatBank” galvenā prioritāte. Visa Secure ir papildu drošības līmenis, kas sniedz Jums pilnu pārliecību, veicot pirkumus internetā.

Lai apstiprinātu savu identitāti, veicot šādus maksājumus, Jums vajadzēs ievadīt Jūsu Internetbankas autorizācijas datus – lietotāja vārdu, pieejas paroli un pieejas kodu. Šī informācija nebūs pieejama tirgotājam.

Lai veiktu drošus pirkumus tiešsaistē, Jums ir jābūt pieslēgtam internetbankai. Klienti, kas nav pieslēguši internetbanku, nevarēs veikt maksājumus interneta veikalos, kuri ir programmas Visa Secure dalībnieki. Jūs varat pieslēgt internetbanku bez maksas jebkurā AS “PrivatBank” filiālē.

Jums ir jābūt AS “PrivatBank” internetbankas  lietotājam.

Pieteikties internetbankai var jebkurā AS “PrivatBank” filiālē.

Jā, bet Jūsu maksājums netiks aizsargāts ar Visa Secure tehnoloģiju.

Jūsu esošo karti nevajadzēs aizvietot, bet Jums ir jābūt internetbankas lietotājam.

Nē. Informācija maksājuma apstiprināšanai tiek ievadīta īpaši izveidotā un aizsargātā bankas AS “PrivatBank” lapā.

Jā, un šie mēģinājumi tiek summēti arī tad, ja Jūs nepareizi ievadāt autorizācijas datus internetbankā un pēc tam interneta veikalā, apstiprinot maksājumu.

Pagaidām to neizmanto visi interneta veikali, bet tirgotāju, kuri vēlas apstiprināt drošus karšu darījumus un izmantot šo sistēmu, kļūst arvien vairāk. Eiropā drošības sistēmai Visa Secure ir pievienojušies jau vairāk kā 300 000 interneta veikalu un to skaits pieaug katru dienu.
Par to, ka interneta veikals ir reģistrēts kā Visa Secure sistēmas dalībnieks, liecina logotips interneta veikala mājas lapā.

 

AS “PrivatBank” vai Visa Secure nekad nesūtīs Jums e-pastus ar lūgumu atjaunot Jūsu datus. Ja Jūs saņemsiet šādu e-pastu – tie ir krāpnieki, un Jums par to jāziņo kartes izdevējam, kura tālruņa numurs ir norādīts maksājumu kartes aizmugurē.