Verified by Visa

Droši pirkumi internetā

Verified by Visa nodrošina papildu aizsardzību un pārliecību, iepērkoties internetā ar AS “PrivatBank” maksājumu kartēm. Verified by Visa ne tikai pasargā Jūsu karti pret neatļautu izmantošanu, bet arī sniedz pārliecību, ka tirgotājs, no kura Jūs pērkat preces un pakalpojumus, noteica Jūsu drošību par prioritāti. Tas ir droši, vienkārši un ērti.

Verified by Visa biežāk uzdotie jautājumi

Verified by Visa (3-D Secure) ir papildu drošības līmenis, kas pievieno vēl vienu autentifikācijas soli interneta maksājumiem, ļaujot tirgotājiem un bankām pārliecināties, ka maksājumu tiešām veic kartes turētājs, un pasargāties no krāpnieciskiem darījumiem.

Verified by Visa ir ļoti vienkārši lietot. Tas pievieno tikai vienu papildu soli interneta maksājumu procesam. Jūsu AS “PrivatBank” maksājumu karte darbosies kā iepriekš un Jūs joprojām varēsiet izmantot to, iepērkoties interneta veikalos, kuri vēl nepiedāvā Verified by Visa pakalpojumu. Verified by Visa ir papildu drošības līmenis, kas nodrošinās pilnu pārliecību, veicot pirkumus internetā.

1. Izvēlieties, ko vēlaties iegādāties internetā
2. Ejiet uz pirkuma noformēšanas lapu
3. Ievadiet Jūsu Visa kartes datus kā parasti
4. Tīmekļa vietne paziņos, vai tā piedāvā Verified by Visa iespēju
5. Jūs redzēsiet Verified by Visa logu (skat. attēlu zemāk)
6. Ievadiet Jūsu Internetbankas autorizācijas datus un nospiediet “Ievadīt”
7. Jūsu identitāte ir apstiprināta
8. Tas arī viss!

Verified by Visa pasargā Jūsu karti pret neatļautiem darījumiem, nodrošinot pilnu pārliecību, veicot pirkumus internetā. Jūsu Visa kartes darījumi tiks autorizēti tikai tad, ja ievadīsiet Internetbank autorizācijas datus.

Jūsu drošība vienmēr ir bijusi AS “PrivatBank” galvenā prioritāte. Verified by Visa ir papildu drošības līmenis, kas sniedz Jums pilnu pārliecību, veicot pirkumus internetā.

Lai apstiprinātu savu identitāti, veicot šādus maksājumus, Jums vajadzēs ievadīt Jūsu Internetbank autorizācijas datus – lietotāja vārdu, pieejas paroli un pieejas kodu. Šī informācija nebūs pieejama tirgotājam.

Lai veiktu drošus pirkumus tiešsaistē, Jums ir jābūt pieslēgtam internetbankai. Klienti, kas nav pieslēguši internetbanku, nevarēs veikt maksājumus interneta veikalos, kuri ir programmas Verified by Visa dalībnieki. Jūs varat pieslēgt internetbanku bez maksas jebkurā AS “PrivatBank” filiālē.

Jums ir jābūt AS “PrivatBank” internetbankas  lietotājam.

Pieteikties internetbankai var jebkurā AS “PrivatBank” filiālē.

Jā, bet Jūsu maksājums netiks aizsargāts ar Verify by Visa tehnoloģiju.

Jūsu esošo karti nevajadzēs aizvietot, bet Jums ir jābūt internetbankas lietotājam.

Nē. Informācija maksājuma apstiprināšanai tiek ievadīta īpaši izveidotā un aizsargātā bankas AS “PrivatBank” lapā.

Jā, un šie mēģinājumi tiek summēti arī tad, ja Jūs nepareizi ievadāt autorizācijas datus internetbankā un pēc tam interneta veikalā, apstiprinot maksājumu.

Pagaidām to neizmanto visi interneta veikali, bet tirgotāju, kuri vēlas apstiprināt drošus karšu darījumus un izmantot šo sistēmu, kļūst arvien vairāk. Eiropā drošības sistēmai Verified by Visa ir pievienojušies jau vairāk kā 300 000 interneta veikalu un to skaits pieaug katru dienu.
Par to, ka interneta veikals ir reģistrēts kā Verified by Visa sistēmas dalībnieks, liecina logotips interneta veikala mājas lapā.

 

AS “PrivatBank” vai Verified by Visa nekad nesūtīs Jums e-pastus ar lūgumu atjaunot Jūsu datus. Ja Jūs saņemsiet šādu e-pastu – tie ir krāpnieki, un Jums par to jāziņo kartes izdevējam, kura tālruņa numurs ir norādīts maksājumu kartes aizmugurē.