Individuālie seifi

Seifa ierīkošana mājās ir saistīta dažādām rūpēm un izdevumiem gan seifa ierīkošanas, gan tā uzturēšanas procesā. Turklāt ne vienmēr mājas seifs izturēs laupīšanas uzbrukumu. Tādēļ labāk uzticēties AS “PrivatBank”, kas augstā profesionālā līmenī nodrošina savu klientu mantas un citu vērtību saglabāšanu. Individuālajā seifā iespējams glabāt konfidenciālus dokumentus, vērtspapīrus, skaidru naudu, juvelierizstrādājumus un citas vērtības.

Drošums

Noslēdzot līgumu par AS “PrivatBank” individuālā seifa nomu, Jūs saņemat drošu seifu savu vērtību uzglabāšanai. Seifu glabātuve atbilst nolikuma par banku telpu tehniskā stāvokļa un apsardzes organizācijas nodrošināšanu prasībām. Katram seifam ir divas slēdzenes, kas tiek aizslēgtas ar divām atslēgām: klienta un bankas. Divu atslēgu sistēma ir papildu garantija Jūsu īpašuma drošībai.

Lietošanas ērtība

Seifu glabātuvē ir pieejami vairāku izmēru individuālie seifi. Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko. Tāpat Jūs varat izvēlēties seifa nomas termiņu – sākot no vienas dienas līdz vienam gadam. Ja Jums ir pilnvarotās personas, Jūs varat arī viņiem piešķirt piekļuves tiesības seifam, kopā ar seifa nomas līgumu noformējot atļauju piekļuvei seifam. Banka nodrošina Jūsu īpašuma saglabāšanu un garantē informācijas par klientu un seifa saturu konfidencialitāti.

Komisijas maksa par seifa nomu Latvijas Republikas rezidentiem (bez PVN)*

Tarifu sadaļa "Seifu glabātuves pakalpojumi (VIP klientiem)"

Uzmanību!

Sods par maksājumu kavējumu – 2% no kavējuma summas dienā.

Seifa atslēgas nozaudēšanas gadījumā klientam saskaņā ar bankas rēķinu būs jāsedz izdevumi par seifa atslēgas nomaiņu.

Ja izbeidzoties līguma termiņam, klients nav atbrīvojis seifu vai nodevis seifa atslēgu, sākot ar otro darba dienu pēc līguma termiņa beigām, klients maksā bankai līgumsodu divkāršā seifa nomas dienas maksas apmērā par katru kavējuma dienu.

Seifu glabātuves adrese: Muitas iela 1, Rīga, LV-1134.
Darba laiks: darbdienās no 9.00 līdz 18.00.

Lai noformētu individuālā seifa nomas līgumu, griezieties AS “PrivatBank” VIP klientu apkalpošanas centrā
Muitas ielā 1, Rīgā
vai zvaniet uz tālruņu numuriem:
(+371) 6785 2361, (+371) 6785 2362