Kredīti

Jūs varat saņemt PrivatBank kredītu, izmantojot karti "Universālā" (ar karti var izņemt skaidru naudu, kā arī norēķināties). Līzingu vai hipotekāro kredītu var noformēt bankas nodaļā. Jums atliek tikai izvēlēties, kurš no kredītiem Jums ir atbilstošākais!

Karte "Universālā"

Visvienkāršākais kredīta veids. Karti "Universālā" ātri un bez maksas var noformēt jebkurā PrivatBank filiālē. Nepieciešama tikai personas apliecība. Galvenā kartes "Universālā" priekšrocība – iespēja izmantot kredītlīdzekļus bez maksas 30 dienas pēc pirkuma vai pakalpojuma apmaksas. Pēc izmantotās kredīta summas atmaksas kredītlīdzekļi atkal ir pieejami. Karte "Universālā" tiek noformēta tikai Latvijas Republikas (LR) rezidentiem.
Vairāk

AS "PrivatBank" piedāvā:

PrivatBank speciālisti Jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko kredītu dažādām dzīves situācijām! Papildu informāciju varat saņemt, piezvanot uz bezmaksas informācijas tālruni 8000 1515.

Līzings automašīnas iegādei

Ātra un vienkārša automašīnas iegāde, izmantojot “PrivatBank” līzinga pakalpojumus. Mēs garantējam operatīvu iesnieguma izskatīšanu, līguma bezmaksas noformēšanu un speciālista konsultācijas, kā arī pārskatāmus līzinga noteikumus.

Fiziskām personām
Juridiskām personām

Hipotekārais kredīts – nekustamā īpašuma iegādei

Jūs jau sen sapņojat pārcelties uz jaunu mājokli? PrivatBank palīdzēs Jūsu sapnim īstenoties jau šodien. Mēs piedāvājam Jums noformēt hipotekāro kredītu pret dzīvokļa vai mājas ķīlu!

PrivatBank piedāvā:

 • bankas kredītspeciālistu bezmaksas konsultācijas;
 • saņemt kredītu ar pazeminātu komisijas maksu par aizņēmuma izsniegšanu - 1,0% no kredīta summas;
 • iespēju atmaksāt kredītu pirms termiņa bez soda procentiem;
 • iespēju izvēlieties vispiemērotāko veidu, kā atmaksāt kredītu:
  • ar vienādiem ikmēneša maksājumiem,
  • pēc individuāla atmaksas grafika.

Kredīta noteikumi:

 • kredīta valūta – eiro;
 • kredīta summa – līdz 70% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības;
 • kredīta termiņš – līdz 25 gadiem.

Citi noteikumi

Procentu likme tiek noteikta katram Klientam individuāli. Banka ņem vērā Jūsu kredītvēsturi un finansiālās iespējas, ķīlas likviditāti un kredīta apmēru. Banka Jums piedāvā izdevīgas mainīgās procentu likmes. Par kredīta nodrošinājumu var kalpot jebkurš nekustamais īpašums, kuru Jūs iegādājaties.

Lai noformētu hipotekāro kredītu, Jums nepieciešams apdrošināt savu nekustamo īpašumu par kredīta summu. Banka Jums iesniegs apdrošināšanas sabiedrību sarakstu, starp kurām Jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko.

Pieteikumu kredīta saņemšanai Jūs varat iesniegt: PrivatBank kreditēšanas centrā Muitas ielā 1, Rīgā vai jebkurā bankas filiālē. Papildu informāciju varat saņemt, piezvanot uz bezmaksas informācijas tālruni 8000 1515.

Kalkulators

Norādiet kredīta summu

0 vairāk 500 000

Norādiet kredīta procentus

Norādiet kredīta termiņu mēnešos

Vēlos saņemt

Atgriežamā summa

Ikmēneša maksājums: