MAKSĀJUMU KARTES

AS "PrivatBank" piedāvā saviem klientiem dažādu veidu personalizētas maksājumu kartes par atšķirīgām cenām: sākot no lētām momentānām kartēm līdz Premium klases kartēm.

No 2017. gada jūlija pasūtiet atjaunotu maksājumu karti ar VISA payWave bezkontakta maksājumu tehnoloģiju!


Ar PrivatBank maksājumu kartēm Jūs varat:

  • norēķināties par precēm un pakalpojumiem tirdzniecības vietās jebkurā pasaules valstī, kur pieņem VISA kartes;
  • izņemt naudu bankomātos ar VISA simboliku;
  • būt pārliecināti par savu bankā glabāto līdzekļu drošību. Turklāt Jums vairs nenāksies deklarēt līdzekļus, braucot uz ārzemēm;
Karšu kalkulators

Bezkontakta maksājumu kartes – samaksa par pirkumiem līdz 25 euro ar vienu pieskārienu


Pietuviniet karti maksājumu terminālim, un pirkums jau apmaksāts!Fantāzija? Nepavisam ne.

Uzzināt vairāk

PrivatBank piedāvā šādas maksājumu kartes:


VISA Electron - starptautiskā debetkarte, kas dod iespēju norēķināties par pirkumiem un pakalpojumiem, iepirkties internetā, rezervēt aviobiļetes vai viesnīcu, iznomāt automašīnu.

Kredītkarte "Universālā" * – PrivatBank kredītkarte "Universālā" ir starptautiska maksājumu karte uz VISA Classic bāzes. Karte ir pelnīti saņēmusi šādu nosaukumu: nepārspīlējot, tā ir patiešām universāla karte, kurai jābūt katra mūsdienu cilvēka makā. Kredītkarte "Universālā" ir ērtāka un drošāka par skaidru naudu.

Juniora karte -  karte tiek izsniegta bez maksas bērniem vecumā no 6 līdz 17 gadiem. Līdz ar karti tiek bez maksas noformēta arī pieeja internetbankai Privat24, kā arī SMS banka.

VISA Classic karte – starptautiska maksājumu karte, kas ir apstiprinājums stabilai un drošai klienta un bankas sadarbībai. Ar karti VISA Classic Jūs varat norēķināties par precēm un pakalpojumiem visā pasaulē, iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu.

Karte VISA Gold Universālā * – prestiža starptautiska maksājumu karte, kas liecina par klienta finansiālo stabilitāti. Ar VISA Gold karti Jūs varat ne tikai norēķināties par pirkumiem tirdzniecības vietās un internetā, izņemt skaidru naudu, bet arī rezervēt viesnīcas, norēķināties par automašīnas nomu, kā arī saņemt atlaides un izdevīgus piedāvājumus.

VISA Platinum – ekskluzīva dzīvesstila, neatkarības un finanšu panākumu simbols!

VISA Virtual – starptautiska maksājumu karte, kas paredzēta tieši pirkumiem internetā. Tajā ir norādīts pirkumiem internetā nepieciešamais CVV kods, kartes numurs un derīguma termiņš.

Starptautiskā maksājumu sistēma VISA International piedāvā vairāk kā 800 tūkst. starptautiskā tīkla bankomātu, kas izvietoti vairāk kā 130 pasaules valstīs, un vairāk kā 29 milj. tirdzniecības un apkalpošanas sfēras uzņēmumu. Jūs varat atrast tuvāko bankomātu, izmantojot pakalpojumu ATM Locator ko piedāvā VISA International.

Papildinformāciju par maksājumu kartēm Jūs varat saņemt pa bezmaksas informācijas tālruni  8000 1515.

* - Tikai rezidentiem Latvijas Republikā.

Lai atvērtu kartes kontu, LR nerezidentam ir personīgi jātiekas ar bankas darbinieku. Tikšanās var norisināties bankas centrālajā birojā Muitas ielā 1, Rīgā vai ārpus Latvijas robežām, bankas darbiniekam dodoties komandējumā. Lai saņemtu precīzāku informāciju par kartes konta atvēršanu, lūdzam sazināties ar banku pa bezmaksas informācijas tālruni 8000 1515 vai e-pastu welcome@privatbank.lv

Salīdzini kartes un izvēlies sev piemērotāko!

Norēķini par precēm un pakalpo jumiem tirdznie cības vietā Skaidras naudas izņemšana banko mātos ar VISA simboliku Kredīta saņem šanas iespējasPirkumi internetā Papild kartes noformē šana Aviobiļešu un viesnīcu rezervē šana, auto mašīnu nomaCeļojumu apdroši nāšanas polisePapildu program mas
карта
Kredītkarte “Universālā”


- -
VISA Classic
VISA Classic karte

1
1
VISA Gold
VISA Gold karte1

VISA Platinum2

VISA Virtual
- - -
- - - -

1 Par papildu samaksu iespējams iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polisi, kā arī IAPA un PriorityPass programmas.
2. IAPA un PriorityPass programmas.


Noguldījumu garantija

Pamatinformācija par valsts garantēto noguldījumu aizsardzību


KĀ NOBLOĶĒT KARTI?

Jūs pazaudējāt karti? No Jūsu konta ir norakstīti līdzekļi bez Jūsu atļaujas? Jūsu pašu drošībai, lūdzu, nekavējoties nobloķējiet karti! Šim nolūkam piezvaniet uz numuriem +371 6704 1368 vai 8000 1515 (bezmaksas informācijas tālrunis), vai izmantojiet internetbanku Privat24.


KO DARĪT, JA PRIVATBANK IZSNIEGTO KARTI AIZTURĒJA PRIVATBANK BANKOMĀTS?

PrivatBank kartes lietotājam jāvēršas Bankas filiālē ar rakstisku iesniegumu par aizturētās kartes atgriešanu. Banka vienas darba dienas laikā izskatīs PrivatBank kartes lietotāja iesniegumu un sniegs tam atbildi.