12. Aprīlis 2017. gads

AS "PrivatBank" finansiāli atbalstīs valsts hokeja izlasi

AS “PrivatBank” noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijas Hokeja federāciju, kas paredz finansiāla atbalsta sniegšanu Latvijas Hokeja izlasei Euro Hockey Challenge spēļu laikā.

AS “PrivatBank” valdes priekšsēdētājs Aleksandars Kukičs: “Esam gandarīti par iespēju atbalstīt Latvijas valsts hokeja izlasi Euro Hockey Challenge spēļu laikā. Pārbaudes spēles ir ļoti nozīmīgs periods izlasei, jo tieši šajā posmā izkristalizējas tās galīgais sastāvs un tiks kaldināts komandas kopējais gars tālākajām cīņām pasaules čempionātā Ķelnē. Gan bankas darbinieku, gan klientu vidū ir daudz hokeja fanu un atbalstītāju. Tāpēc ceram, ka arī AS “PrivatBank” sniegtais atbalsts palīdzēs izlasei tālākajās cīņās uz ledus rādīt izcilu sniegumu un patiešām iepriecināt visus Latvijas kaismīgos līdzjutējus.”

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis: “"Mēs esam priecīgi, ka AS “PrivatBank” finansiāli atbalstīs Latvijas Hokeja izlasi, gatavojoties pasaules čempionātam. Esam īpaši gandarīti, ka tieši AS “PrivatBank”, kura inovatīvi orientēta uz rezultātu – kļūs par Latvijas valstsvienības atbalstītāju. Esmu drošs, ka sadarbība būs veiksmīga, jo mūs vieno gan lieli dzīves plāni, gan vēlme būt labākajiem."

Tuvākās Latvijas izlases spēles paredzētas ar Zviedrijas izlasi 14. un 15. aprīlī Sēderteljē, ar Francijas izlasi 21. un 22. aprīlī Rīgā, kā arī ar Vācijas izlasi 30. aprīlī (Bītigheimā) un 1. maijā (Rāvensburgā). 

14.04.

Zviedrija - Latvija

17:30

(Sēderteljē, Zviedrijā)

15.04.

Zviedrija - Latvija

14:00

(Sēderteljē, Zviedrijā)

21.04.

Latvija - Francija

19:30

(Arēnā Rīga)

22.04.

Latvija - Francija

17:00

(Arēnā Rīga)

30.04.

Vācija - Latvija

21:15

(Bītigheimā, Vācijā)

01.05.

Vācija - Latvija

19:00

(Rāvensburgā, Vācijā)

PrivatBank Preses dienests

press@privatbank.lv