13. Maijs 2017. gads

Palielinās PrivatBank skrējēju skaits Rīgas maratonā

Šogad Rīgas maratonā piedalīsies 23 PrivatBank darbinieki. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu tas ir par pieciem skrējējiem vairāk – pērn maratonā piedalījās 18 PrivatBank darbinieki.

Pateicoties Rīgas maratona tradīcijai, turpina palielināties ne vien skrējēju skaits bankā, bet palielinās arī darbinieku mērojamās distances. Lai arī joprojām populārākā distance PrivatBank darbinieku vidū ir 6 kilometri (10 darbinieki), tomēr šogad jau gandrīz tikpat liels darbinieku skaits mēros arī 10 kilometru distanci (8 darbinieki). Arī pusmaratona skrējēju skaits ir palielinājies – ja vēl divus gadus atpakaļ šo distanci neuzņēmās skriet neviens darbinieks, tad šogad to ir gatavi paveikt jau četri skrējēji (savukārt aizvadītajā gadā to īstenoja trīs bankas darbinieki). 

Jau divus gadus pēc kārtas viena no sportiskākajām bankas darbiniecēm Natālija Treulande Rīgas maratonā mēro pilno 42,195 kilometru distanci.

Neskatoties uz to, ka Rīgas maratons ir palielinājis bankas darbinieku interesi par skriešanu, tomēr PrivatBank darbinieku vidū popularitāti nezaudē arī citi sporta veidi, kuros banka atbalsta arī savu darbinieku komandas, kā florbols, telpu futbols, hokejs un novuss. Tāpat PrivatBank šogad palīdzēja Latvijas hokeja izlasei veiksmīgi sagatavoties pasaules čempionāta cīņām, finansiāli to atbalstot Euro Hockey Challenge spēļu laikā.

Rīgas maratons ir ikgadējs maratons, kas notiek kopš 1991. gada. 2007. gadā maratona trase tika oficiāli sertificēta un atzīta saskaņā ar Starptautiskās maratonu asociācijas (Association of International Marathons and Distance Races, AIMS) standartiem. 2016. gadā maratonā piedalījās 33 590 skrējēji no 65 valstīm.

PrivatBank Preses dienests

press@privatbank.lv