11. Septembris 2017. gads

PrivatBank darbinieki ziedo Īslīces SOS bērnu ciematam

PrivatBank darbinieki sadarbībā ar Enģeļiem.lv jau ceturto gadu pēc kārtas vāc ziedojumus bērnu namiem. Šovasar saziedotās mantas – apģērbs, apavi, grāmatas, rotaļlietas, higiēnas preces un citas bērniem ikdienā nepieciešamās lietas nonāks Īslīces SOS bērnu ciemata rīcībā.

Kā stāsta PrivatBank Kredītrisku departamenta vadītāja un viena no labdarības fonda Engeliem.lv līdzdibinātājām Simona Pauliņa: “Jau daudzus gadus esmu ļoti cieši saistīta ar labdarību un ikgadējās labdarības aktivitātēs aktīvi iesaistu arī citus PrivatBank darbiniekus. Daudzi labdarības akcijā piedalās gadu no gada, kā arī ar katru gadu nāk klāt arvien jauni ziedotāji. Ir arī darbinieki, kuri bankā vairs nestrādā, bet turpina ziedot un ar mums sadarboties.”

Visbiežāk bērniem tiek ziedotas drēbes, grāmatas un rotaļlietas. Ir arī darbinieki, kuri ziedo naudu bērnu namu vajadzībām un par to parasti tiek iegādātas papildus lietas, kas ir nepieciešamas konkrētā bērnu nama bērniem, visbiežāk higiēnas preces un augļus.
Šoruden bankas darbinieki bērnu nama vajadzībām kopumā saziedoja divas  lielās kastes un septiņus maisus ar drēbēm, apaviem, grāmatām un rotaļlietām.

“Parasti izvērtējam, kas ir nepieciešams konkrētajā bērnu namā un izvērtējam mūsu iespējas. Vairāk cenšamies braukt uz bērnu namiem, kas ir tālāk no Rīgas, jo pēc pieredzes varu teikt, ka rīdzinieki ļoti daudz ziedo Rīgas un Jūrmalas bērnu namiem. Šoreiz izvēle bija par labu SOS bērnu ciematiņam Īslīces pagastā.

Gada laikā cenšamies apmeklēt vairākus bērnu namus, kā arī palīdzam nepilnām ģimenēm, tāpat vācam līdzekļus bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai. Esam apmeklējuši bērnu namu Sprīdītis (Jūrmalā),  Naujenes bērnu namu, Strazdes bērnu namu. Ar Strazdes bērnu namu mums ir ilggadēja sadarbība – vismaz vienreiz gadā to vienmēr apciemojam. Šogad izdevās bērniem sarūpēt plašāku piedzīvojumu – atvest uz Rīgu, izpriecāties Līvu akvaparkā, paēst garšīgas pusdienas un pamieloties gardu kūku, ko sarūpēja mūsu sadarbības partneri”, stāsta S. Pauliņa.

PrivatBank Preses dienests

press@privatbank.lv