03. Jūlijs 2017. gads

PrivatBank no jūlija ieviesīs bezkontakta Visa kartes

AS “PrivatBank” no jūlija uzsāks bezkontakta maksājumu karšu izsniegšanu, tādējādi nodrošinot iespēju klientiem par nelieliem pirkumiem norēķināties ātrāk, ērtāk un droši. PrivatBank Visa bezkontakta karti var lietot visā pasaulē, kur vien ir redzama bezkontakta simbolika, kas ir norādīta arī uz maksājumu kartes.

Maksājot par pirkumu līdz 10 EUR Baltijas valstīs, jaunā bezkontakta karte ir tikai jāpietuvina karšu terminālim, vairs nav nepieciešams ievadīt PIN kodu. Bezkontakta karšu darījums notiks vienas sekundes laikā. Plānots, ka līdz gada beigām jau 25% PrivatBank izsniegto maksājumu karšu būs ar bezkontakta funkciju.

Iespēja samaksāt par nelieliem pirkumiem, tikai pietuvinot karti maksājumu terminālim, ir jaunas un mūsdienīgas funkcionalitātes piešķiršana ierastajām maksājumu kartēm. Iespējas norēķināties ar bezkontakta kartēm Latvijā katru mēnesi turpina paplašināties, līdz ar to arī paplašinās klientu iespējas iepirkties ātrāk un ērtāk.

No jūlija jaunās PrivatBank kartes tiks izsniegtas jau ar bezkontakta maksājumu funkciju – gan esošajiem klientiem, mainot karti, gan arī jaunajiem klientiem. 

PrivatBank pavisam piedāvā septiņus karšu veidus: debetkarti Visa Electron, kredītkartes – Universālo, Visa Classic, Visa Gold un Visa Platinum, kā arī specializētās kartes: Juniora karti, ko bez maksas vecāki var noformēt bērniem vecumā no 6 līdz 17 gadiem, un maksājumu karti VISA Virtual, kas paredzēta tieši pirkumiem internetā. 

PrivatBank Preses dienests

press@privatbank.lv