07. Decembris 2017. gads

Sagādāsim prieku sociālā aprūpes centrā "Kalkūni" dzīvojošajiem!

Vairs nav aiz kalniem skaistais Ziemassvētku laiks. PrivatBank šogad vēlas  sagādāt neaizmirstamus Ziemassvētkus Kalkūnes  sociālajam aprūpes centram, tāpēc organizē labdarības akciju, kuras ietvaros kopā ar PrivatBank darbiniekiem, klientiem, partneriem  un labdarības fondu eņģeļiem.lv Kalkūnes sociālajā  aprūpes centrā  dzīvojošajiem sarūpēs gan pašu nepieciešamāko, gan dāvanas un jauku Ziemassvētku pasākumu.

Aicinām arī jūs, cienījamie Klienti un partneri, piedalīties šajā labo domu un darbu akcijā  līdz 21.decembrim, lai 128 Kalkūnes sociālā  aprūpes centra  lielajiem un mazajiem bērniem sagādātu jaukus Ziemassvētkus.

Nesiet uz jebkuru PrivatBank filiāli pa Ziemassvētku dāvanai vai ziedojiet (bez komisijas maksas) – kontā LV78PRTT0373990000502 "Kalkūnes aprūpes centram”. Lūgums dāvanas neiesaiņot vai arī sarūpēt caurspīdīgu iepakojumu, lai bez sarežģījumiem varam pārliecināties par sūtījuma satura atbilstību, kā arī nodrošināt saudzīgu un katrai dāvanai atbilstošu sūtījuma piegādes formu līdz pat sociālās aprūpes centram.

24.decembrī dosimies uz Kalkūnes sociālo  aprūpes centru, lai sarīkotu jauku Ziemassvētku pasākumu. Priecāsimies, ja mums pievienosies Ziemassvētku vecītis un citi varoņi, kas iepriecinātu Kalkūnes sociālā  aprūpes centrā dzīvojošos Ziemassvētku laikā.

PrivatBank filiāles atrodas Rīgā: Muitas iela 1, Merķeļa iela 17/19, Brīvības iela 90, Brīvības gatve 214, Maskavas iela 240, Augusta Deglava iela 120, Kurzemes prospekts 141 un reģionu lielākajās pilsētās: Valmierā, Rīgas ielā 28, Daugavpilī, Rīgas iela 34, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 130,  Ventspilī, Andreja ielā 4, Liepājā, Graudu ielā 43, Jelgavā, Lielā ielā 14.

Padarīsim visi kopā Ziemassvētkus Kalkūnes  sociālā  aprūpes centrā dzīvojošajiem par īstiem svētkiem!

PrivatBank & eņģeļiem.lv

PrivatBank Preses dienests

press@privatbank.lv