Senioru programma

AS "PrivatBank" ar prieku piedāvā Jums jauno Senioru programmu, kas ir paredzēta tiem pensionāriem, kas pensiju saņem AS "PrivatBank". Tajā ir ietverti visi bankas pamatpakalpojumi, kas ir nepieciešami mūsdienīgam Latvijas iedzīvotājam.

Mūsu programma būs ne tikai interesanta, bet pats galvenais - izdevīga vecuma vai darba stāža pensijas, kā arī invaliditātes pensijas saņemējiem.

Baudīt zemāk minētās Pensionāru programmas PAZEMINĀTO TARIFU priekšrocības Jūsu varat, BEZ MAKSAS noformējot Pakalpojumu komplektu "Universālais"!

Mēs esam gatavi nodrošināt Jums ērtu un prioritāru apkalpošanu!

Pensijas uzkrājumi

Priekšrocības "Pensionāru programmas" lietotājiem

ĒRTI

 • Mēs piedāvājam Jums noformēt "Tiešā debeta" rīkojumu, uzticot bankai katru mēnesi veikt visus nepieciešamos maksājumus no Jūsu norēķinu/kartes konta:
     - noguldījuma papildināšanai;
     - kredīta atmaksai;
     - komunālo pakalpojumu apmaksai;
     - līdzekļu pārskaitīšanai uz citu personu (piemēram, bērnu vai mazbērnu) kartēm.
 • SMS banka - ar šī pakalpojuma palīdzību banka varēs automātiski informēt konta īpašnieku par ienākumiem/izdevumiem viņa kontos. Paziņojumi tiek sūtīti uz konta īpašnieka mobilo telefonu īsziņu (SMS) veidā.

BEZ MAKSAS

 • Universālā karte konta pensijas ieskaitīšanai atvēršana, apkalpošana un slēgšana;
 • maksājumu kartes Universālā (bez gada maksas), ar kuru var norēķināties par precēm un pakalpojumiem bez komisijas maksas, izsniegšana;
 • skaidras naudas izņemšana visos bankomātos Latvijā;
 • skaidras naudas izņemšana no konta AS "PrivatBank" nodaļās.

Taču svarīgākais, kas Jums ir jāzina par "Senioru programmu" - Jūsu nauda būs pieejama Jums tad, kad Jūs to vēlēsieties un tādā veidā, kādā tā Jums būs nepieciešama!

Kā saņemt pakalpojumu komplektu "Universālais" AS "PrivatBank"?

Lai saņemtu komplektu "Universālais", JŪS varat vērsties tuvākajā AS "PrivatBank", ņemot līdzi pasi. Pievērsiet uzmanību – komplekts "Universālais" AS "PrivatBank" tiek noformēts pilnīgi bez maksas! Papildinformāciju par šo un citiem bankas produktiem var saņemt pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 1515.