Priority Pass karte

Jūsu "caurlaide" uz lidostu VIP atpūtas telpām visā pasaulē

Lieliska priekšrocība pasažieriem, kuri bieži ceļo

Lidojuma aizkavēšanās, reisa atcelšana, nogurdinoša gaidīšana tranzītlidojumu laikā – tas viss ir labi pazīstams cilvēkiem, kuri regulāri ceļo. Priority Pass karte dod iespēju atstāt lidostas troksni un steigu aiz VIP atpūtas telpas durvīm. VIP zālēs Jūs sagaidīs klusums un mājīgums, Jūs tiksiet viesmīlīgi uzņemti neatkarīgi no aviobiļetes klases.

Priority Pass programma, kas nodrošina iespēju izmantot lidostu VIP telpas, tika īpaši izstrādāta bieži ceļojošiem pasažieriem. Tas nozīmē, ka Jūs varat izmantot visas priekšrocības, ko sniedz tās atpūtas telpas, kuras piedalās šajā programmā. Izbaudiet šo privilēģiju visā pasaulē neatkarīgi no aviobiļetes klases, piederības kādas aviokompānijas klubam vai ceļojuma galamērķa. Jūs varēsiet ievest VIP atpūtas telpās arī savus viesus vai darījuma partnerus.

Priority Pass programma:

  • sniedz iespēju izbaudīt mieru un klusumu vairāk kā 600 VIP atpūtas telpās vairāk kā 300 pilsētās un 100 valstīs;
  • sniedz iespēju izmantot visas lidostu VIP atpūtas telpas ikviena, pat visīsākā, ceļojuma laikā neatkarīgi no aviobiļetes klases;
  • dod iespēju atpūsties, pastrādāt ar dokumentiem, nobaudīt vieglas uzkodas vai pārcelt tikšanos, ja lidojums kavējas vai tiek atcelts;
  • nodrošina biznesa pakalpojumu, piemēram, tālruņa vai faksa, izmantošanu mierīgā un ērtā atmosfērā;
  • dod iespēju arī Jūsu viesiem izmantot pirmās klases atpūtas telpu priekšrocības;
  • aiztaupa vietējās valūtas iegādi.

Priority Pass ir pasaulē lielākā lidostu VIP atpūtas telpu programma. Salīdzinot ar citām līdzīgām programmām, tā garantē, ka pirmās klases un VIP atpūtas telpu pakalpojumi būs pieejami lielākajā daļā Jūsu ceļojumu.

Ar aktuālo informāciju un programmas jaunumiem var iepazīties Priority Pass interneta vietnē www.prioritypass.com

Sīkāku informāciju saņemsiet, zvanot uz tālruņu numuriem:
+371 6785 2360, +371 6785 2362