Par mums

PrivatBank ir viena no vecākajām un darījumu sabiedrībā pazīstamākajām Latvijas bankām. Savu klientu vidū banka ir pazīstama kā uzticama, izdevīga un uz klientu vajadzībām orientēta elastīga banka.

AS “PrivatBank” ir Latvijas Republikā reģistrēta kredītiestāde, kas dibināta 1992. gadā (FKTK licence Nr.06.01.04.016/219 kredītiestādes darbībai izsniegta 31.07.1992.). AS “PrivatBank” apmaksātais pamatkapitāls ir 86 349 556 EUR (Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistra 11.03.2016. lēmums  par izmaiņu AS “PrivatBank” pamatkapitālā reģistrēšanu  Nr. 6-12/38217/1).

BANKAS VĒRTĪBAS

Image

INOVĀCIJAS

Mēs savā ikdienas darbā tiecamies uz pilnību.

Nepārtrauktas inovācijas un jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas ir pamatā mūsdienīgiem finanšu pakalpojumiem. Tāpēc mēs neapstājamies pie sasniegtā un tiecamies būt soli priekšā, lai laikus piedāvātu tieši to, kas būs nepieciešams mūsu klientiem.

Image

APMIERINĀTI KLIENTI

Mūsu galvenais mērķis ir mūsu klientu apmierinātība.

Viena no mūsu bankas galvenajām priekšrocībām ir ātra apkalpošana un tūlītēja atgriezeniskā saite, kā arī individuāla pieeja un godīgums. Mēs vienmēr izdarām to, ko esam apsolījuši.

Image

ILGTSPĒJA & ATBILDĪBA

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi un sabiedrību.

Banka regulāri pārskata savu ikdienas darbību nospiedumu uz apkārtējo vidi, meklējot veidus ilgtspējīgāko risinājumu ieviešanai savā darbā. Rūpēs par apkārtējo sabiedrību, bankas darbinieki iesaistās labdarības iniciatīvās.

Image

DARBINIEKU LABSAJŪTA

Mūsu darbiniekiem patīk tas, ko viņi dara.

Viena no mūsu galvenajām vērtībām ir darbinieku labsajūta un prieks, jo tikai šādā darba vidē iespējams gūt labus rezultātus. Līdz ar to mēs iedrošinām darbinieku radošumu, aizrautību un vēlēšanos uzņemties atbildību. Mēs veicinām cieņpilnu un atbalstošu darba vidi, kurā ikkatram ir iespēja profesionāli attīstīties un atklāt savu potenciālu.