Bankas vadība

Una Jansone

Una Jansone

Valdes locekle

Karjeru banku sfērā sākusi 2000. gadā kā grāmatvede AS “Swedbank”.

2006. gadā pievienojusies AS “PrivatBank” komandai, uzsākot darbu kā galvenā grāmatvede. Bez Grāmatvedības departamenta vadības viņas pārraudzībā ir arī Bankas meitas uzņēmumu grāmatvedība.

Una Jansone ir ieguvusi augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā biznesa augstskolā “Turība”: 1999. gadā iegūts bakalaura grāds, 2002. gadā – maģistra grāds.

2016. gada februārī tika ievēlēta par AS “PrivatBank” valdes locekli.

Kristīna Matvejeva

Kristīna Matvejeva

Valdes locekle

Kristīna Matvejeva ir ieguvusi augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskā Ekonomikas un Biznesa administrācijas augstskolā: 2003. gadā iegūts bakalaura grāds, 2008. gadā – maģistra grāds.

K. Matvejevai ir liela darba pieredze banku sektorā kopš 2003. gada, bet no 2008. gada – vadošajos amatos Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā.

Pastāvīgi pilnveidojot savas zināšanas K. Matvejeva 2012. gadā iegūva International Compliace Association sertifikātu un 2014.gada sākumā – ACAMS (The Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists) sertifikātu. K. Matvejeva ir ACAMS asociācijas biedre, kā arī regulāri piedalās starptautiskās konferencēs Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā.

2017. gada septembrī Kristīna Matvejeva tika uzaicināta pievienoties AS “PrivatBank” valdes sastāvam.

Inga Rumba

Inga Rumba

Valdes locekle

Karjeru banku sfērā sākusi no galvenās juristes amata. Kopš 2014. gada oktobra vada Bankas Juridisko departamentu. Darba pieredze jurisprudencē – vairāk kā 20 gadi.

1989. gadā Inga Rumba absolvēja Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot tiesību zinātņu maģistra grādu.

Pārzina četras valodas. Pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju.

2015. gada decembrī tika ievēlēta par AS “PrivatBank” Valdes locekli.