Bankas vadība

Inga Rumba

Inga Rumba

Valdes priekšsēdētāja p.i

Karjeru banku sfērā sākusi no galvenās juristes amata. Kopš 2014. gada oktobra vada Bankas Juridisko departamentu. Darba pieredze jurisprudencē – vairāk kā 20 gadi.

1989. gadā Inga Rumba absolvēja Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot tiesību zinātņu maģistra grādu.

Pārzina četras valodas. Pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju.

2015. gada decembrī tika ievēlēta par AS “PrivatBank” Valdes locekli.

2019. gada 12. aprīlī tika nozīmēta par AS “PrivatBank” Valdes priekšsēdētāja p.i

Robert Christian Schoepf

Robert Christian Schoepf

Valdes loceklis

Roberts Šepfs (Robert Schoepf) ir ieguvis augstāko izglītību banku darbības jomā, absolvējot Finanšu un banku vadības institūtu Minhenē 1986. gadā (Bankkaufmann IHK diploms).
Viņam ir plaša starptautiska pieredze.Savu profesionālo karjeru R. Šepfs uzsāka Deutsche Bank AG (Minhene) kā auditors. Pēc tam pārgāja darbā uz Deutsche Bank AG centrālo biroju Frankfurtē, kur vairākus gadus vadīja Deutsche Bank filiāļu un tās meitas uzņēmumu audita grupas – gan iekšzemes, gan starptautiskās.
1998. un 1999. gadā Roberts vadīja Deutsche Bank AG Maskavas filiāles Audita un konsultāciju departamentu.No 2000. g. līdz 2008. g. kā viceprezidents un darbības koordinators bija atbildīgs par Deutsche Bank AG darbības attīstību vairākās Centrālāzijas valstīs. Viņa atbildības joma arī ietvēra bankas pārstāvniecības šajā pasaules reģionā.
Kopš 2009. gada R. Šepfs turpināja karjeru Commerzbank AG kā augstākā līmeņa vadītājs, kas atbild par sadarbību ar Krievijas, NVS valstu, Mongolijas un Baltijas valstu finanšu institūcijām.Kopš 2013. gada R. Šepfs bija Commerzbank AG augstākā līmeņa pārstāvis Baltijas valstīs.

Pievienojās  AS “PrivatBank” komandai 2016.gada augustā valdes locekļa amatā.

Una Jansone

Una Jansone

Valdes locekle

Karjeru banku sfērā sākusi 2000. gadā kā grāmatvede AS “Swedbank”.
2006. gadā pievienojusies AS “PrivatBank” komandai, uzsākot darbu kā galvenā grāmatvede. Bez Grāmatvedības departamenta vadības viņas pārraudzībā ir arī Bankas meitas uzņēmumu grāmatvedība.
Una Jansone ir ieguvusi augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā biznesa augstskolā “Turība”: 1999. gadā iegūts bakalaura grāds, 2002. gadā – maģistra grāds.

2016. gada februārī tika ievēlēta par AS “PrivatBank” valdes locekli.

Kristīna Matvejeva

Kristīna Matvejeva

Valdes locekle

Kristīna Matvejeva ir ieguvusi augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskā Ekonomikas un Biznesa administrācijas augstskolā: 2003. gadā iegūts bakalaura grāds, 2008. gadā – maģistra grāds.
K. Matvejevai ir liela darba pieredze banku sektorā kopš 2003. gada, bet no 2008. gada – vadošajos amatos Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā.
Pastāvīgi pilnveidojot savas zināšanas K. Matvejeva 2012. gadā iegūva International Compliace Association sertifikātu un 2014.gada sākumā – ACAMS (The Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists) sertifikātu. K. Matvejeva ir ACAMS asociācijas biedre, kā arī regulāri piedalās starptautiskās konferencēs Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā.

2017. gada septembrī Kristīna Matvejeva tika uzaicināta pievienoties AS “PrivatBank” valdes sastāvam.