Karjera bankā

PrivatBank ir dinamiska un tehnoloģiska banka, kuras darbinieku profesionālās un vienotās komandas izaicinājums ir sasniegt kvalitatīvu jaunu klientu apkalpošanu atbilstoši starptautiskajiem banku darbības standartiem. Esam lieliska komanda ar vairāk nekā 150 profesionāļiem.

Mūsu darbinieku lojalitāte

Darbinieki, kas nostrādāja vairāk par 5 gadiem

Pievienojies profesionāļu komandai!

Pievienojies profesionāļu komandai!

Ko PrivatBank piedāvā saviem darbiniekiem?

Konkurētspējīgu atalgojumu

Konkurētspējīgu atalgojumu

Jūs paši varēsiet vistiešākajā veidā ietekmēt savu ienākumu apmēru. PrivatBank labāko darbinieku atalgojums pārsniedz līdzīgos amatos strādājošu kolēģu atalgojumu!

Karjeras iespējas

Karjeras iespējas

Produktīviem un mērķtiecīgiem PrivatBank darbiniekiem ir plašas karjeras izaugsmes iespējas – no klientu apkalpošanas speciālista līdz departamenta vadītājam un vēl augstāk.

Sociālo garantiju paketi

Sociālo garantiju paketi

Vienlaikus ar darbu lielā, uzticamā bankā Jums tiek nodrošināts ikgadējs apmaksāts atvaļinājums – 28 kalendāra dienas, sociālās garantijas, ceļazīmes uz vasaras nometni ar atvieglotiem noteikumiem Jūsu bērniem.

Profesionālo izaugsmi

Profesionālo izaugsmi

PrivatBank nodrošina plašu apmācības programmu klāstu darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanai un profesionālajai izaugsmei.

Atpūtu

Atpūtu

PrivatBank darbinieki prot ne tikai čakli strādāt, bet arī pilnvērtīgi atpūsties! Darbinieku bērniem katru vasaru tiek organizētas atpūtas nometnes. Darbinieki ar prieku piedalās korporatīvajos pasākumos, kas vēl vairāk saliedē draudzīgo PrivatBank kolektīvu.

Darbu draudzīgā un saliedētā komandā

Darbu draudzīgā un saliedētā komandā

Ik gadu norisinās dzīvespriecīgi korporatīvie pasākumi sporta un veselīga dzīvesveida atbalstītājiem.

Prakse PrivatBank

Vienotās komandas izaicinājums ir sasniegt kvalitatīvu jaunu klientu apkalpošanu atbilstoši starptautiskajiem banku darbības standartiem.

  • PrivatBank piedāvā brīnišķīgu iespēju studentiem – iegūt darba pieredzi lielā, inovatīvā bankā.
  • Strādājot praksi PrivatBank, Jūs iepazīsieties ar jaunākajām tehnoloģijām, uzzināsiet, kā tiek sniegti bankas pakalpojumi, iegūsiet kvalitatīvas klientu apkalpošanas iemaņas.
  • Labākajiem pēc prakses beigšanas tiks piedāvāts pastāvīgs darbs.

Savu CV Jūs varat nosūtīt uz e-pasta adresi: cv@privatbank.lv