IAPA karte

Samaziniet savus ceļošanas izdevumus!

Jūs bieži ceļojat? AS “PrivatBank” palīdzēs padarīt Jūsu ceļojumus patīkamākus un drošākus, kā arī samazināt Jūsu izdevumus, izmantojot IAPA karti. IAPA biedra karte garantē privileģētu apkalpošanu jebkura pasaules valstī.

Starptautiskā Aviopasažieru asociācija (The International Airline Passengers Association – IAPA) ir vecākā un lielākā ceļotāju asociācija pasaulē. Tā dibināta pirms aptuveni 35 gadiem, lai nodrošinātu ceļotāju tiesību aizsardzību un aviācijas drošības, efektivitātes un komforta attīstību. Šodien asociācija apvieno aptuveni 500 000 biedru vairāk kā 200 pasaules valstīs.

Atlaides viesnīcās līdz 50%
Izbaudiet pilnu pakalpojumu klāstu, ko par atlaižu cenām nodrošina vairāk kā 16 000 labāko viesnīcu visā pasaulē. Jūs saņemsiet atlaides līdz pat 50%, maksājot par uzturēšanos viesnīcās, kas ietilpst tādos prestižos viesnīcu tīklos kā ITT Sheraton, Westin, Radisson, Holiday Inn, Inter-Continental, Hyatt, Forum, Hilton International, Kempinski, Leading Hotels of the World, Mandarin Oriental, Marriott, Meridien, Golden Tulip, Ramada International, Supranational, Best Western, Pan Pacific & Resorts u. c.

Atlaide automašīnu nomai līdz 30%
IAPA piedāvā vienu no labākajām automašīnu nomas programmām pasaulē ar ievērojamu atlaidi. Jūs varēsiet izmantot Avis, Hertz, National/Tilden/Nippon, Europcar uzņēmumu pakalpojumus.

Unikāla bagāžas meklēšanas sistēma Bag-Guard
Bagāžas nozaudēšana var izjaukt visus plānus. Tāpēc IAPA ir izstrādājusi īpašu sistēmu, kas 95% gadījumu ļauj atrast ārzemju starptautiskajās lidostās nozaudētu bagāžu 48 stundu laikā. Ja Jūsu bagāža ir pazudusi, zvaniet vai nosūtiet informāciju pa faksu vai e-pastu tuvākajam IAPA birojam, un Jūsu bagāžas meklēšana tiks uzsākta nekavējoties.

Garantētās atlaides
pilnībā garantē visas rokasgrāmatā norādītās atlaides, ja Jūs precīzi izpildīsiet viesnīcu rezervēšanas un reģistrācijas procedūras noteikumus.

Rezervēt viesnīcu vai aviobiļetes, iznomāt automašīnu sev un saviem ceļabiedriem Jūs varat IAPA interneta vietnē www.iapa.com. Sīkāka informācija pa tālruņiem: +371 6785 2360, +371 6785 2362.